Ja çfarë poston Vedat Muriqi për Shën Valentin (FOTO)

Futboll 14 Shkurt 2020 13:30

Sot është Dita e Shën Valentinit, e përkthyer në ditën e të dashuruarve.

Është sulmuesi i Fnerbahces dhe Kosovës, Vedat Muriqi i cili në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar një foto.

Në foto shihet Muriqi dhe bashkëshortja e tij Ediben, për Ditën e Shën Valentinit, për të treguar kështu se sa të lumtur e të dashuruar janë atë të dy.

Ai është duke e shijuar jetën në Turqi me bashkëshorten e tij dhe djalin e tyre, Orhanin./Insporti.com

-->